***PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - ČERVENEC A SRPEN*** Vážení zákazníci, přes prázdniny budeme doručovat objednané krmení každý druhý týden v měsíci: rozvozové dny pro Brno: pondělí 8. 7., 22. 7., 5. 8., 19. 8. a 2. 9. (dále již opět každý týden) rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno: úterý 9. 7., 23. 7., 6. 8., 20. 8. a 3. 9. (dále již opět každý týden). Připomínáme, že minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dní a krmivo lze také zamrazit. Přejeme Vám příjemné léto!

JAK OBJEDNAT

 

 1. VYBERTE DRUH KRMIVA z šesti super kombinací masa a příloh nebo speciálních diet. Výběr menu pro Vašeho pejska není nic složitého. Vyzkoušejte si své vlastní kombinace nebo můžete využít našeho doporučení (níže v sekci JAK OBJEDNAT). 2. VYBERTE HMOTNOST DENNÍ PORCE podle tabulky doporučené denní dávky krmiva. Krmivo je baleno po denních porcích od 150g až do 800g. Každé balení obsahuje 7 denních porcí. 3. VYBERTE MÍSTO DORUČENÍ - doručení je možné po celé ČR (dopravné 69,- Kč), v Praze a Brně je ZDARMA. Pro doručení mimo ČR nás prosím kontaktujte.

Rozvozové dny: PRAHA - úterý, BRNO - pondělí, celá ČR - rozvoz PPL úterý/středa.

 

vyberte druh menu váha porce místo doručení2

 

Rozvážíme vždy v následujícím rozvozovém týdnu po objednání. Objednávejte prosím nejpozději do pátku 12:00 hod. Rozvozy se řídí obchodními podmínkami.

 

VYBERTE DRUH MENU:

 

ryba s kuskusem  hovezi s pohankou
 
kureci s vlockami 
Ryba s kuskusem
Hovězí s pohankou Kuřecí s vločkami
Zvěřina s vločkami  krůtí s pohankou  veprove s kuskusem 
Zvěřina s vločkami
Krůtí s pohankou
Vepřové s kuskusem

 

 

 

DENNÍ DOPORUČENÁ DÁVKA KRMIVA se odvíjí od hmotnosti Vašeho psa, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že pes v dobré kondici a přiměřené denní aktivitě denně potřebuje cca 25-35g vařeného krmiva na 1 kg hmotnosti.

tabulka hmotnosti

 

VÝBĚR DRUHU VAŘENÉHO KRMIVA pro Vašeho pejska není nic složitého. Doporučujeme se držet pravidla rozmanitosti a alespoň jednou měsíčně pozměnit druh vařeného krmiva za jiný druh masa a přílohy.

 

DOPORUČUJEME:

  • Při přechodu z jiného druhu krmiva na vařené krmivo je vhodné nejprve oba druhy krmiv míchat a v rozsahu jednoho až tří týdnů postupně zvyšovat poměr krmiva vařeného.                                                                                                                        
  • Zvláště u větších plemen je vhodné denní dávku krmiva rozdělit na nejméně dvě krmné dávky (ráno-večer).                            
  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.

 white backg miska