***PRÁZDNINOVÝ PROVOZ LÉTO 2021*** Vážení zákazníci, přes prázdniny (od 1. 7. 2021 do 1. 9. 2021) rozvážíme krmivo každý druhý týden. Rozvozové dny pro Brno jsou (pondělí): 12. 7., 26. 7., 9. 8., 23. 8., 6. 9. a dále pak opět každý týden. Rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno jsou (úterý – středa): 13. - 14. 7, 27. – 28. 7., 10. – 11. 8., 24. – 25. 8., 7. – 8. 9. a dále pak opět každý týden. Minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dni (při +5°C), krmivo lze také zamrazit (min. trvanlivost 6 měsíců). Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné léto!

 

HAFU PAPU JE VAŘENÁ STRAVA PRO PSY. Je chutnou, zdravou a pro zažívání jemnou alternativou průmyslových krmiv. Vaříme z čerstvých surovin potravinářské kvality šetrnou metodou vaření v páře. Krmení Vám zabalíme po denních porcích, a tedy příprava krmiva je jednoduchá a nezabere více času než u jiných druhů krmiv. NAŠE VAŘENÁ KRMIVA JSOU VYROBENA ZE 67% ČERSTVÉHO MASA.   

RYBÍ maso z tresky je lehce stravitelné, je výborným zdrojem selenu a jódu. KUŘECÍ maso je vhodné pro každodenní stravu. Má nižší energetickou hodnotu, je ideálním a výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminů i minerálů. HOVĚZÍ je velice hodnotné maso, které je ale vhodné v jídelníčku kombinovat s jinými druhy masa. Obsahuje velké množství bílkovin, esenciálních aminokyselin a železa. VEPŘOVÉ maso je vhodné pro každodenní stravu. Obsahuje více tuku a proto je vhodné tam, kde je potřeba více energie. Je výborným zdrojem bílkovin, vitaminů řady B, zinku, železa a draslíku. ZVĚŘINA zajistí příjemné zpestření v jídelníčku pro svůj jedinečný obsah nutričních látek. Obsahuje málo tuku a je bohatá na velmi důležité mastné kyseliny řady omega-3. KRŮTÍ maso má velmi nízký obsah tuku, je významným zdrojem kvalitních bílkovin a zinku. 

Zelenina MRKEV,CELER, BROKOLICE, ŠPENÁT, HRÁŠEK, PAPRIKA a ZELENÉ FAZOLKY jsou hlavními druhy zeleniny v našem krmivu. Správný poměr druhů zeleniny a šetrné zpracování je zásadní pro vyvážený přísun vitaminů.

Příloha OVESNÉ VLOČKY jsou vysoce energetické a vhodné tam, kde je potřeba více energie. Jsou vynikajícím zdrojem vitaminů, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. RÝŽE je lehce stravitelná a vhodná pro dietetické a nízkoenergetické krmivo, má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém. POHANKA je v kombinací s rýží velmi hodnotná příloha. Má vysoký obsah vlákniny a příznivé zastoupení mastných kyselin. KUSKUS je lehce stravitelná příloha, má vysoký obsah vlákniny, nízký glykemický index a je velmi šetrný k zažívání.

Přidáváme LOSOSOVÝ OLEJ, který je jeden z nejhodnotnějších přírodních olejů. Obsahuje důležité antioxidanty a je bohatý na mastné kyseliny omega 3, které mají silné protizánětlivé účinky. OLIVOVÝ OLEJ je významným zdrojem vitaminu E. Stejně jako lososový olej podporuje látkovou výměnu psa, udržuje v perfektní kondici srst, drápy a kůži a přispívá k jejich regeneraci. PŘÍRODNÍ VÁPNÍK obsažený v našich krmivech dodáváme ve formě jemně namletých vaječných skořápek. Vápník je důležitý pro správný růst a funkci kostí a zubů, podílí se na vedení nervových vzruchů a regulaci srdečního rytmu. V krmivu bez obsahu kostí je potřebné jeho doplnění. CHIA semínka šalvěje hispánské jsou superpotravinou s blahodárnými účinky na zdraví. Obsahují vysoké množství Omega-3 mastných kyselin, železo, hořčík a vápník, jsou bohaté na fosfor, draslík, měď, železo a zinek. HIMÁLAJSKÁ SŮL je bohatá na minerály. Sůl je důležitá pro správné zažívání, pomáhá regulovat krevní tlak, stimuluje krevní oběh, vyrovnává pH a zpomaluje příznaky stárnutí.

 

hovezi s pohankou
HOVĚZÍ S POHANKOU
od 610 Kč

Čerstvé hovězí maso 67% (hovězí svalovina, hovězí srdce, hovězí játra), rýže, pohanka, zelenina, lososový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg). KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK.  

69/7 X
krůtí s pohankou
Novinka
KRŮTÍ S POHANKOU
od 610 Kč

Čerstvé krůtí maso 67% (svalovina, srdce, játra), rýže, pohanka, zelenina, olivový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg).   KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK.

75/7 X
kureci s vlockami
KUŘECÍ S VLOČKAMI
od 550 Kč

Čerstvé kuřecí maso 67% (kuřecí svalovina, kuřecí srdce, kuřecí játra), ovesné vločky, zelenina, lososový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg). KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK  

48/7 X
ryba s kuskusem
Novinka
RYBA S KUSKUSEM
od 650 Kč

Čerstvé rybí maso 67% (treska), zelenina, kuskus, olivový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg).

72/7 X
veprove s kuskusem
VEPŘOVÉ S KUSKUSEM
od 560 Kč

Čerstvé vepřové maso 67% (vepřová svalovina, vepřové srdce, vepřová játra), zelenina, kuskus, lososový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg). KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK  

56/7 X
Zvěřina s vločkami
ZVĚŘINA S VLOČKAMI
od 650 Kč

Čerstvá zvěřina 67% (svalovina, srdce, játra), zelenina, ovesné vločky, lososový olej, semínka chia (šalvěj hispánská), přírodní vápník, himálajská sůl (>1mg/kg). KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK    

62/7 X
6 položek celkem