ROZVOZY 39. TÝDEN PRAHA A ČR mimo Brno - Vážení zákazníci, v 39. týdnu (27. 9. – 1. 10. 2021) jsou rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno posunuty z důvodu svátku o jeden den. Rozvozy Praha a ČR mimo Brno tedy budou probíhat ve středu – čtvrtek 29. – 30. 9. 2021. Děkujeme za pochopení.

 

VETERINÁRNÍ DIETY jsou nedínou součástí léčby mnoha onemocnění. Vařená strava je k nemocnému organismu nejšetrnější, neobsahuje konzervanty, pojiva, ani jiné látky nesouvisející s potřebou pacienta.

Naše řada veterinárních krmiv HP nabízí domácí vařenou stravu ze surovin nejvyšší kvality, sestavenou na základě nejnovějších výzkumů (Dr. Andrea Fascetti a Dr. Sean Delaney, University of California) a veterinárních poznatků s ohledem na:

  • požadavky léčby pacienta
  • zajištění kompletnosti krmiva v rámci dlouhodobého užívání
  • chutnost krmiva

 

I u našich veterinárních diet dodržujeme v nejvyšší možné míře princip vitalistických krmiv, tedy nejvyšší možnou míru vitaminů, minerálů a stopových prvků z přírodních zdrojů. Přirozená nevyváženost diet vyžaduje doplňění některých látek (vitaminy, minerály, pomocné látky), aby byla zajištěna kompletnost a podpora, kterou onemocnění vyžaduje.

 

Vhodnost a délku užívání dietních krmiv vždy konzultujte s Vaším veterinářem. Máte-li speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

 

HP HEPATIC S HOVĚZÍM
HP HEPATIC S HOVĚZÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s jaterní nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah tuku, nízký obsah mědi zvýšené množství zinku, vitaminů C, E, K a mastných kyselin omega-3 a omega-6    Bílá rýže, zelenina (květák, brokolice, fazolky, červená řepa), hovězí maso, vejce, pohanka, olivový olej, pivovarnické kvasnice, přírodní vápník, ostropestřec mariánský, chlorella. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit. C) 200mg, chelát zinku 4,5 mg. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém, pohanka obsahuje kvalitní rostlinný protein. Libové hovězí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny - červená řepa je známá pro své léčivé účinky a příznivý vliv na játra. Chlorella je vhodná jako zdroj jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené. Ostropestřec mariánský má...

63/7 X
HP HEPATIC S KUŘECÍM
HP HEPATIC S KUŘECÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s jaterní nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah tuku, nízký obsah mědi zvýšené množství zinku, vitaminů C, E, K a mastných kyselin omega-3 a omega-6   Bílá rýže, zelenina (květák, brokolice, fazolky, červená řepa), kuřecí maso, vejce, pohanka, olivový olej, pivovarnické kvasnice, přírodní vápník, ostropestřec mariánský, chlorella. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit. C) 200mg, chelát zinku 4,5 mg. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém, pohanka obsahuje kvalitní rostlinný protein. Kuřecí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny - červená řepa je známá pro své léčivé účinky a příznivý vliv na játra. Chlorella je vhodná jako zdroj jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené. Ostropestřec mariánský má silné...

66/7 X
HP RENAL S HOVĚZÍM
HP RENAL S HOVĚZÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s ledvinovou nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah fosforu zvýšené množstvíve vodě rozpustných vitaminů (vit.C, řada B vitaminů) vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin   Bílá rýže, vejce, zelenina (mrkev, celer, zelené fazolky), hovězí maso, lososový olej, pivovarnické kvasnice. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit.C) 205 mg, calcium carbonicum 400 mg, chelát zinku 1,5 mg, sodium bicarbonate. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém. Vejce a hovězí maso jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny. Lososový olej dodá energii, má blahodárné účinky na ledviny a je výborným zdrojem jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené.

65/7 X
HP RENAL S KUŘECÍM
HP RENAL S KUŘECÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s ledvinovou nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah fosforu zvýšené množstvíve vodě rozpustných vitaminů (vit.C, řada B vitaminů) vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin   Zelenina (brambor, mrkev, celer, zelené fazolky), kuskus, vejce, kuřecí maso, lososový olej, pivovarnické kvasnice. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit.C) 205 mg, calcium carbonicum 400 mg, chelát zinku 1,5 mg, sodium bicarbonate. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny, brambory jsou bohaté na bílkoviny a vitamín C. Kuskus je velmi dobře stravitelnou a v poměru k zelenině energeticky vydatnou přílohou. Kuřecí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Lososový olej dodá energii, má blahodárné účinky na ledviny a je výborným zdrojem jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené.

64/7 X
4 položek celkem