VETERINÁRNÍ DIETY jsou nedínou součástí léčby mnoha onemocnění. Vařená strava je k nemocnému organismu nejšetrnější, neobsahuje konzervanty, pojiva, ani jiné látky nesouvisející s potřebou pacienta.

Naše řada veterinárních krmiv HP nabízí domácí vařenou stravu ze surovin nejvyšší kvality, sestavenou na základě nejnovějších výzkumů (Dr. Andrea Fascetti a Dr. Sean Delaney, University of California) a veterinárních poznatků s ohledem na:

  • požadavky léčby pacienta
  • zajištění kompletnosti krmiva v rámci dlouhodobého užívání
  • chutnost krmiva

 

I u našich veterinárních diet dodržujeme v nejvyšší možné míře princip vitalistických krmiv, tedy nejvyšší možnou míru vitaminů, minerálů a stopových prvků z přírodních zdrojů. Přirozená nevyváženost diet vyžaduje doplňění některých látek (vitaminy, minerály, pomocné látky), aby byla zajištěna kompletnost a podpora, kterou onemocnění vyžaduje.

 

Vhodnost a délku užívání dietních krmiv vždy konzultujte s Vaším veterinářem. Máte-li speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

 

HP HEPATIC S HOVĚZÍM
HP HEPATIC S HOVĚZÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s jaterní nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah tuku, nízký obsah mědi zvýšené množství zinku, vitaminů C, E, K a mastných kyselin omega-3 a omega-6    Bílá rýže, zelenina (květák, brokolice, fazolky, červená řepa), hovězí maso, vejce, pohanka, olivový olej, pivovarnické kvasnice, přírodní vápník, ostropestřec mariánský, chlorella. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit. C) 200mg, chelát zinku 4,5 mg. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém, pohanka obsahuje kvalitní rostlinný protein. Libové hovězí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny - červená řepa je známá pro své léčivé účinky a příznivý vliv na játra. Chlorella je vhodná jako zdroj jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené. Ostropestřec mariánský má...

63/7 X
HP HEPATIC S KUŘECÍM
HP HEPATIC S KUŘECÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s jaterní nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah tuku, nízký obsah mědi zvýšené množství zinku, vitaminů C, E, K a mastných kyselin omega-3 a omega-6   Bílá rýže, zelenina (květák, brokolice, fazolky, červená řepa), kuřecí maso, vejce, pohanka, olivový olej, pivovarnické kvasnice, přírodní vápník, ostropestřec mariánský, chlorella. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit. C) 200mg, chelát zinku 4,5 mg. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém, pohanka obsahuje kvalitní rostlinný protein. Kuřecí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny - červená řepa je známá pro své léčivé účinky a příznivý vliv na játra. Chlorella je vhodná jako zdroj jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené. Ostropestřec mariánský má silné...

66/7 X
HP RENAL S HOVĚZÍM
HP RENAL S HOVĚZÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s ledvinovou nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah fosforu zvýšené množstvíve vodě rozpustných vitaminů (vit.C, řada B vitaminů) vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin   Bílá rýže, vejce, zelenina (mrkev, celer, zelené fazolky), hovězí maso, lososový olej, pivovarnické kvasnice. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit.C) 205 mg, calcium carbonicum 400 mg, chelát zinku 1,5 mg, sodium bicarbonate. Bílá rýže má velmi pozitivní vliv na metabolismus a imunitní systém. Vejce a hovězí maso jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny. Lososový olej dodá energii, má blahodárné účinky na ledviny a je výborným zdrojem jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené.

65/7 X
HP RENAL S KUŘECÍM
HP RENAL S KUŘECÍM
od 640 Kč

Vařené dietní krmivo pro psy s ledvinovou nedostatečností bílkoviny vysoké kvality snížený obsah bílkovin, nízký obsah fosforu zvýšené množstvíve vodě rozpustných vitaminů (vit.C, řada B vitaminů) vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin   Zelenina (brambor, mrkev, celer, zelené fazolky), kuskus, vejce, kuřecí maso, lososový olej, pivovarnické kvasnice. Doplňkové látky na 100g: ascorbic acid (vit.C) 205 mg, calcium carbonicum 400 mg, chelát zinku 1,5 mg, sodium bicarbonate. Zelenina ve správném složení a poměru je zdrojem důležitých vitaminů a vlákniny, brambory jsou bohaté na bílkoviny a vitamín C. Kuskus je velmi dobře stravitelnou a v poměru k zelenině energeticky vydatnou přílohou. Kuřecí maso a vejce jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. Lososový olej dodá energii, má blahodárné účinky na ledviny a je výborným zdrojem jódu. Pivovarnické kvasnice obsahují řadu B vitaminů, které jsou ve stravě se sníženým obsahem masa málo zastoupené.

64/7 X
4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení