*** PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2022 *** Vážení zákazníci, přes prázdniny (od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022 doručujeme objednané krmení každý druhý týden v měsíci. Rozvozové dny pro Brno: pondělí 11. 7., 25. 7., 8. 8., 22. 8., 5. 9. a dále pak opět každý týden, rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno: úterý – středa 12. -13. 7., 26. - 27. 7., 9. – 10. 8., 23. – 24. 8. a 6. - 7. 9. a dále pak opět každý týden. Připomínáme, že minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dní a krmivo lze také zamrazit. Přejeme Vám příjemné léto! – HAFU PAPU-

JAK OBJEDNAT

 

1. VYBERTE DRUH KRMIVA z šesti super kombinací masa a příloh nebo speciálních diet. Výběr menu pro Vašeho pejska není nic složitého.Doporučujeme se držet pravidla rozmanitosti a alespoň jednou měsíčně pozměnit druh vařeného krmiva za jiný druh masa a přílohy.

2. VYBERTE HMOTNOST DENNÍ PORCE podle tabulky doporučené denní dávky krmiva. Krmivo je baleno po denních porcích od 150g až do 800g. Každé balení obsahuje 7 denních porcí.

tabulka hmotnosti

 

DENNÍ DOPORUČENÁ DÁVKA KRMIVA se odvíjí od hmotnosti Vašeho psa, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že pes v dobré kondici a přiměřené denní aktivitě denně potřebuje cca 25-35g vařeného krmiva na 1 kg hmotnosti.

Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro desetikilového pejska Vám tak například stačí na den jen jedna 300g kapsička HAFU PAPU!

3. VYBERTE MÍSTO DORUČENÍ - doručení je možné po celé ČR (dopravné 79,- Kč), v Praze a Brně je ZDARMA. Pro doručení mimo ČR nás prosím kontaktujte.

Abychom stihli objednat čerstvé suroviny a chladivo pro rozvoz, rozvážíme vždy v následujícím rozvozovém týdnu po objednání. Objednávejte prosím nejpozději do pátku 12:00 hod. Rozvozy se řídí obchodními podmínkami.

Rozvozové dny: PRAHA - úterý, BRNO - pondělí, celá ČR - rozvoz PPL úterý/středa.


 KOMPLETNÍ VAŘENÁ KRMIVA        LEDVINOVÉ A JATERNÍ DIETY

 

 

ryba s kuskusem  hovezi s pohankou
 
kureci s vlockami 
Ryba s kuskusem
Hovězí s pohankou Kuřecí s vločkami
Zvěřina s vločkami  krůtí s pohankou  veprove s kuskusem 
Zvěřina s vločkami
Krůtí s pohankou
Vepřové s kuskusem

 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení