JAK OBJEDNAT

 

1. VYBERTE DRUH KRMIVA z šesti super kombinací masa a příloh nebo speciálních diet. Výběr menu pro Vašeho pejska není nic složitého. Vyzkoušejte si své vlastní kombinace nebo můžete využít našeho doporučení (níže v sekci JAK OBJEDNAT).

2. VYBERTE HMOTNOST DENNÍ PORCE podle tabulky doporučené denní dávky krmiva. Krmivo je baleno po denních porcích od 150g až do 800g. Každé balení obsahuje 7 denních porcí.

Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro desetikilového pejska Vám tak například stačí na den jen jedna 300g kapsička HAFU PAPU!

3. VYBERTE MÍSTO DORUČENÍ - doručení je možné po celé ČR (dopravné 69,- Kč), v Praze a Brně je ZDARMA. Pro doručení mimo ČR nás prosím kontaktujte.

Abychom stihli objednat čerstvé suroviny a chladivo pro rozvoz, rozvážíme vždy v následujícím rozvozovém týdnu po objednání. Objednávejte prosím nejpozději do pátku 12:00 hod. Rozvozy se řídí obchodními podmínkami.

Rozvozové dny: PRAHA - úterý, BRNO - pondělí, celá ČR - rozvoz PPL úterý/středa.


VYBERTE DRUH MENU:

 

ryba s kuskusem  hovezi s pohankou
 
kureci s vlockami 
Ryba s kuskusem
Hovězí s pohankou Kuřecí s vločkami
Zvěřina s vločkami  krůtí s pohankou  veprove s kuskusem 
Zvěřina s vločkami
Krůtí s pohankou
Vepřové s kuskusem

 

 

DENNÍ DOPORUČENÁ DÁVKA KRMIVA se odvíjí od hmotnosti Vašeho psa, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že pes v dobré kondici a přiměřené denní aktivitě denně potřebuje cca 25-35g vařeného krmiva na 1 kg hmotnosti.

tabulka hmotnosti

 

VÝBĚR DRUHU VAŘENÉHO KRMIVA pro Vašeho pejska není nic složitého. Doporučujeme se držet pravidla rozmanitosti a alespoň jednou měsíčně pozměnit druh vařeného krmiva za jiný druh masa a přílohy.

 

DOPORUČUJEME:

  • Při přechodu z jiného druhu krmiva na vařené krmivo je vhodné nejprve oba druhy krmiv míchat a v rozsahu jednoho až tří týdnů postupně zvyšovat poměr krmiva vařeného.                                                                                                                        
  • Zvláště u větších plemen je vhodné denní dávku krmiva rozdělit na nejméně dvě krmné dávky (ráno-večer).                            
  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.white backg miska

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení