Novinka

HOVĚZÍ A KRŮTÍ S FAZOLKAMI

1 100 Kč 1 050 Kč od 1 050 Kč
Varianta:

Kompletní vařené krmivo pro kočky. Hovězí a krůtí maso 75%, fazolky, vejce* 5%, kuskus, kukuřice, vepřový tuk, pivovarské kvasnice, kelpa, vápník.

* vejce nosnic z volného chovu

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 10 KAPSIČEK

 

3

HOVĚZÍ MASO se řadí mezi velice hodnotné, nejen pro svůj obsah esenciálních aminokyselin a železa. KRŮTÍ MASO je lehce stravitelné, má nízký obsah tuku a cholesterolu. VEJCE jsou chutným zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. ZELENINA je zdrojem vlákniny, vitaminů a podporuje trávení. KUSKUS je lehce stravitelný, má vysoký obsah vlákniny a nízký glykemický index. VÁPNÍK podporuje zdraví kostí a zubů. KELPA, PIVOVARSKÉ KVASNICE a VEPŘOVÝ TUK podporují funkci štítné žlázy, mají blahodárný vliv na imunitu, zdravou kůži, drápky a srst.

Zvolte prosím variantu produktu: Hovězí a krůtí s fazolkami (10 kapsiček) nebo Mix 5 + 5 (5 kapsiček Hovězí a krůtí s fazolkami + 5 kapsiček Kuřecí a vepřové s brokolicí – popis krmiva zde.).

Krmivo uchovávejte v temnu při teplotě do + 5°C. Trvanlivost krmiva je 14 dní. Po otevření spotřebujte do 24 hod. Krmivo lze zamrazit, minimální trvanlivost krmiva při -18°C je 6 měsíců. Vakuově balené. Před podáním je vhodné krmivo ohřát na pokojovou teplotu.

Analytické složky:  protein 19,5%, tuky 15%, vlhkost 58%, vláknina 3,5%, popel 1,25%, výživná hodnota: 200 cal / 100 g

 

DDD

DOPORUČUJEME:

  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlnné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.
  • Denní doporučená dávka krmiva se odvíjí od hmotnosti Vaší kočky, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že kočka denně potřebuje cca 25 g vařené stravy na 1 kg hmotnosti. Kočka by vždy měla mít přístup k čisté vodě.

 

* Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro čtyřkilovou kočičku Vám tak například stačí na den jen jedna 100g kapsička HAFU PAPU!