O NÁS

JIŽ 8 LET S VÁMI * MIN. TRVANLIVOST KRMIVA 14 DNÍ * DOPRAVA V BRNĚ ZDARMA 

 

Chci vědět, čím svého psa nebo kočku krmím…

Dnešní průmyslová krmiva jsou pohodlná, relativně (ale opravdu jen relativně) levná a lehce se skladují. Obsahují “přesný” soupis látek, které psi a kočky potřebují. Kromě toho je pejsci i kočičky většinou i dobře přijímají. Ale přes všechny ty klady tu něco není v pořádku.

Suroviny, ze kterých se průmyslová krmiva vyrábějí, se často skrývají za názvem „výrobky živočišného a rostlinného původu“, obsahují velmi málo hodnotných surovin, ale mnoho umělých vitaminů a doplňkových látek a jejich zpracování prochází velmi vysokými teplotami, které sice zajistí konzervaci na mnoho měsíců, ale zároveň ničí hodnotné živiny. Pejsci takové krmivo kupodivu většinou po dobu svého života „zvládnou“, avšak ve větší míře umírají na rakoviny a trpí zažívacími a intoleračními problémy. Naproti tomu u kočičích kamarádů vzrůstají problémy s močovými cestami, se zuby a imunitou. Pokud to tak vnímáte také, jistě jste se poohlédli po jiném způsobu krmení, nebo svým čtyřnožcům sami vaříte:). Stejně jako my!

Právě tak jsme u nás v rodině začali s vařením pro naše pejsky a kočičky. Spousta odborné literatury a studií nás dovedla k jedinému závěru: rozmanitost a kvalitní přírodní zdroje. Spousta hodin vaření a "provoněná" kuchyně nás dovedla k dalšímu závěru: není to nic jednoduchého. A proto jsme začali s vařením také pro Vaše pejsky a nyní i pro Vaše kočičky. Naše osmiletá praxe a zkušenosti našich zákazníků a strávníků nám ukazují, že jdeme správnou cestou:).

Naše receptury byly sestaveny na základě nejnovějších poznatků ve výživě psů a koček s ohledem na přirozenou funkčnost celého organismu. Naše krmiva jsou na použití pohodlná, jsou svým složením vyvážená a skladování ulehčuje praktické vakuové balení.

Spokojení a zdraví pejsci a kočičky a jejich majitelé se spoustou času navíc, to je vize HAFU PAPU.

 pexels-snapwire-46024


Věříme, že pro zdraví a spokojenost psů a koček je kvalitní a lehce stravitelné krmivo tím nejdůležitějším. K výrobě našich krmiv používáme jen SUROVINY POTRAVINÁŘSKÉ KVALITY. Žádné „výrobky živočišného a rostlinného původu“ podle nás do misky nepatří. Aby si krmivo uchovalo všechny potřebné látky, je důležité ŠETRNÉ ZPRACOVÁNÍ. Krmivo si tak uchová svůj vysoký podíl vitaminů a svoji výživnost. Vybíráme si, kde naše suroviny nakupujeme, PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ jsou pro nás samozřejmostí. Kvalita je pro nás tím nejdůležitějším, proto naše VÝROBA A ROZVOZ PODLÉHÁ SYSTÉMU HACCP, kterým se řídí také potravinářská výroba.

 

co varime cut

 

PROČ KVALITNÍ A PESTRÁ STRAVA? Kvalita a pestrost přirozeně zapojí trávící a obranyschopný systém těla a v neposlední řadě čichové a chuťové vjemy. Výběr a variabilita našich vařených krmiv zajistí kompletnost i pestrost v jídelníčku Vašeho psa i kočky. Naše psí menu jsou vyrobena z 67 % čerstvého masa, čtyř až pěti druhů čerstvé zeleniny a tří druhů přílohy. Přidáváme lososový a olivový olej, pivovarské kvasnice, semínka šalvěje hispánské (chia) a přírodní vápník pro vyvážené složení. Naše kočičí menu obsahují 75 % masa, čtyři druhy zeleniny a dva druhy přílohy. Přidáváme lososový olej, vepřový tuk, pivovarské kvasnice, mořskou řasu kelpa a přírodní vápník pro vyvážené složení. Přesný poměr surovin a způsob zpracování zajistí kompletnost a chutnost každého našeho menu. Pestrá strava je taková, která je nejen kompletní, ale zajišťuje také nutriční látky z různých zdrojů.  

white backg miska