***PRÁZDNINOVÝ PROVOZ*** Vážení zákazníci, během prázdnin rozvážíme krmivo každý druhý týden. Rozvozové dny pro Brno jsou: 13. 7., 27. 7., 10. 8., 24. 8., 7. 9. a nadále opět každý týden, rozvozové dny pro Prahu a celou ČR (rozvoz PPL) jsou: 14. 7., 28. 7., 11. 8., 25. 8., 8. 9. a nadále opět každý týden.

O NÁS

 

JIŽ 4 ROKY S VÁMI * TRVANLIVOST KRMIVA 14 DNÍ * DOPRAVA V PRAZE A BRNĚ ZDARMA

 

Chci vědět, čím svého psa krmím...

Dnešní průmyslová krmiva jsou pohodlná, relativně (ale opravdu jen relativně) levná a lehce se skladují. Obsahují “přesný” soupis látek, které psi potřebují. Kromě toho je pejsci většinou i dobře přijímají. Ale přes všechny ty klady tu něco není v pořádku. Pokud to tak vnímáte také, jistě jste se poohlédli po jiném způsobu krmení.

Právě tak jsme u nás v rodině začali s vařením pro naše pejsky. Spousta odborné literatury a studií nás dovedla k jedinému závěru: rozmanitost a kvalitní přírodní zdroje. Spousta hodin vaření a "provoněná" kuchyně nás dovedla k dalšímu závěru: není to nic jednoduchého. A proto jsme začali s vařením také pro Vaše pejsky.

Naše receptury byly sestaveny na základě nejnovějších poznatků ve výživě psů s ohledem na přirozenou funkčnost celého organismu. Naše krmiva jsou na použití pohodlná, jsou svým složením vyvážená a skladování ulehčuje praktické vakuové balení.

Spokojený a zdravý pes a jeho páneček se spoustou času navíc, to je vize HAFU PAPU.

 jídlo pro psy

 

Věříme, že pro zdraví a spokojenost psa je kvalitní a lehce stravitelné krmivo tím nejdůležitějším. K výrobě našich krmiv používáme jen SUROVINY POTRAVINÁŘSKÉ KVALITY. Nic podřadného a bezejmenného podle nás do psí misky nepatří. Aby si krmivo uchovalo všechny potřebné látky, je důležité ŠETRNÉ ZPRACOVÁNÍ. Krmivo si tak uchová svůj vysoký podíl vitaminů a dalších látek. Vybíráme si, kde naše suroviny nakupujeme, PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ jsou pro nás samozřejmostí. Kvalita je pro nás tím nejdůležitějším, proto naše VÝROBA A ROZVOZ PODLÉHÁ SYSTÉMU HACCP, kterým se řídí také potravinářská výroba.

 

co varime cut

 

PROČ KVALITNÍ A PESTRÁ STRAVA? Kvalita a pestrost přirozeně zapojí trávící a obranyschopný systém těla a v neposlední řadě čichové a chuťové vjemy. Výběr a variabilita našich vařených krmiv zajistí kompletnost i pestrost v jídelníčku Vašeho psa. Naše menu jsou vyrobena ze 67% čerstvého masa, čtyř až pěti druhů čerstvé zeleniny a tří druhů přílohy. Přidáváme lososový a olivový olej, semínka šalvěje hispánské (chia), přírodní vápník a špetičku himálajské soli pro vyvážené složení. Přesný poměr surovin a způsob zpracování zajistí kompletnost každého našeho menu. Pestrá strava je taková, která je nejen kompletní, ale zajišťuje také nutriční látky z různých zdrojů. Více o vhodných kombinacích naleznete v sekci JAK OBJEDNAT.