*** PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2022 *** Vážení zákazníci, přes prázdniny (od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022 doručujeme objednané krmení každý druhý týden v měsíci. Rozvozové dny pro Brno: pondělí 11. 7., 25. 7., 8. 8., 22. 8., 5. 9. a dále pak opět každý týden, rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno: úterý – středa 12. -13. 7., 26. - 27. 7., 9. – 10. 8., 23. – 24. 8. a 6. - 7. 9. a dále pak opět každý týden. Připomínáme, že minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dní a krmivo lze také zamrazit. Přejeme Vám příjemné léto! – HAFU PAPU-

O NÁS

 

JIŽ 6 LET S VÁMI * MIN. TRVANLIVOST KRMIVA 14 DNÍ * DOPRAVA V PRAZE A BRNĚ ZDARMA 

 

Chci vědět, čím svého psa krmím...

Dnešní průmyslová krmiva jsou pohodlná, relativně (ale opravdu jen relativně) levná a lehce se skladují. Obsahují “přesný” soupis látek, které psi potřebují. Kromě toho je pejsci většinou i dobře přijímají. Ale přes všechny ty klady tu něco není v pořádku. Pokud to tak vnímáte také, jistě jste se poohlédli po jiném způsobu krmení.

Právě tak jsme u nás v rodině začali s vařením pro naše pejsky. Spousta odborné literatury a studií nás dovedla k jedinému závěru: rozmanitost a kvalitní přírodní zdroje. Spousta hodin vaření a "provoněná" kuchyně nás dovedla k dalšímu závěru: není to nic jednoduchého. A proto jsme začali s vařením také pro Vaše pejsky.

Naše receptury byly sestaveny na základě nejnovějších poznatků ve výživě psů s ohledem na přirozenou funkčnost celého organismu. Naše krmiva jsou na použití pohodlná, jsou svým složením vyvážená a skladování ulehčuje praktické vakuové balení.

Spokojený a zdravý pes a jeho páneček se spoustou času navíc, to je vize HAFU PAPU.

 jídlo pro psy

 

Věříme, že pro zdraví a spokojenost psa je kvalitní a lehce stravitelné krmivo tím nejdůležitějším. K výrobě našich krmiv používáme jen SUROVINY POTRAVINÁŘSKÉ KVALITY. Nic podřadného a bezejmenného podle nás do psí misky nepatří. Aby si krmivo uchovalo všechny potřebné látky, je důležité ŠETRNÉ ZPRACOVÁNÍ. Krmivo si tak uchová svůj vysoký podíl vitaminů a dalších látek. Vybíráme si, kde naše suroviny nakupujeme, PROVĚŘENÍ DODAVATELÉ jsou pro nás samozřejmostí. Kvalita je pro nás tím nejdůležitějším, proto naše VÝROBA A ROZVOZ PODLÉHÁ SYSTÉMU HACCP, kterým se řídí také potravinářská výroba.

 

co varime cut

 

PROČ KVALITNÍ A PESTRÁ STRAVA? Kvalita a pestrost přirozeně zapojí trávící a obranyschopný systém těla a v neposlední řadě čichové a chuťové vjemy. Výběr a variabilita našich vařených krmiv zajistí kompletnost i pestrost v jídelníčku Vašeho psa. Naše menu jsou vyrobena ze 67% čerstvého masa, čtyř až pěti druhů čerstvé zeleniny a tří druhů přílohy. Přidáváme lososový a olivový olej, pivovarské kvasnice, semínka šalvěje hispánské (chia), přírodní vápník a špetičku himálajské soli pro vyvážené složení. Přesný poměr surovin a způsob zpracování zajistí kompletnost každého našeho menu. Pestrá strava je taková, která je nejen kompletní, ale zajišťuje také nutriční látky z různých zdrojů.  

white backg miska

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení