VAŠE DOTAZY

Nejčastější dotazy ohledně vařené stravy pro kočky jsme pro Vás shrnuli na  následující stránce. Vaše další dotazy nebo připomínky nám můžete posílat také na email: info@hafu-papu.cz, zodpovíme Vám je co nejdříve.

 

PROČ krmit kočku vařenou stravou HAFU PAPU pro kočky?

Prostudovali jste etikety běžných a ne právě levných kočičích kapsiček? Pak jistě chcete dát svému parťákovi opravdové maso v kvalitě a kvantitě, kterou Vaše kočka potřebuje. Naše kapsičky pro kočky obsahují 75 % vařeného masa a nejsou ošetřeny běžnou kozervací (130°C), proto si uchovávají své nutriční látky v nesrovnatelně větší míře než konzervy a kapsičky jiných výrobců. Nejlepší odpověď Vám však dá Váš kočičí kamarád, pokud naše krmivo vyzkoušíte.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro kočky i koťatům?

Ano, pro koťata, která již mohou přijímat pevnou stravu (3. – 5. týden) je naše krmivo pro kočky vhodné.

 

PROČ přílohy?

Přílohy jsou pro kočku výborné z několika důvodů: nasáknou vývar z masa, který je velice hodnotný na minerální látky, doplní energii a zasytí na delší dobu. Dobře povařená příloha v rozumném množství je pro kočku snadno stravitelná.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro psy kočce a naopak kočičí psovi?

Ano, můžete. Kočičí HAFU PAPU menu obsahuje ještě více masa. Při dlouhodobém podávání je však vhodnější krmit krmivem určeným pro psa / kočku. Pokud však má např. kočka naordinovaný snížený obsah bílkovin (ledvinné problémy), je možné krmit psím HAFU PAPU i dlouhodobě. Poraďte se se svým veterinářem nebo nás kontaktujte pro více informací.