***PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2024*** Vážení zákazníci, přes prázdniny (od 1. 7. 2024 do 31. 8. 2024) doručujeme objednané krmení každý druhý týden v měsíci. Rozvozové dny pro Brno: pondělí 8. 7., 22. 7., 5. 8., 19. 8., 2. 9. a dále pak opět každý týden, rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno: úterý – středa 9. - 10. 7., 23. – 24. 7., 6. – 7. 8., 20. – 21. 8. a 3. - 4. 9. a dále pak opět každý týden. Připomínáme, že minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dní a krmivo lze také zamrazit. Přejeme Vám příjemné léto! – HAFU PAPU-

VAŠE DOTAZY

Nejčastější dotazy ohledně vařené stravy pro kočky jsme pro Vás shrnuli na  následující stránce. Vaše další dotazy nebo připomínky nám můžete posílat také na email: info@hafu-papu.cz, zodpovíme Vám je co nejdříve.

 

PROČ krmit kočku vařenou stravou HAFU PAPU pro kočky?

Prostudovali jste etikety běžných a ne právě levných kočičích kapsiček? Pak jistě chcete dát svému parťákovi opravdové maso v kvalitě a kvantitě, kterou Vaše kočka potřebuje. Naše kapsičky pro kočky obsahují 75 % vařeného masa a nejsou ošetřeny běžnou kozervací (130°C), proto si uchovávají své nutriční látky v nesrovnatelně větší míře než konzervy a kapsičky jiných výrobců. Nejlepší odpověď Vám však dá Váš kočičí kamarád, pokud naše krmivo vyzkoušíte.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro kočky i koťatům?

Ano, pro koťata, která již mohou přijímat pevnou stravu (3. – 5. týden) je naše krmivo pro kočky vhodné.

 

PROČ přílohy?

Přílohy jsou pro kočku výborné z několika důvodů: nasáknou vývar z masa, který je velice hodnotný na minerální látky, doplní energii a zasytí na delší dobu. Dobře povařená příloha v rozumném množství je pro kočku snadno stravitelná.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro psy kočce a naopak kočičí psovi?

Ano, můžete. Kočičí HAFU PAPU menu obsahuje ještě více masa. Při dlouhodobém podávání je však vhodnější krmit krmivem určeným pro psa / kočku. Pokud však má např. kočka naordinovaný snížený obsah bílkovin (ledvinné problémy), je možné krmit psím HAFU PAPU i dlouhodobě. Poraďte se se svým veterinářem nebo nás kontaktujte pro více informací.