***VÁNOČNÍ PROVOZ 2023*** Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že v 52. týdnu (25. – 29. 12. 2023) nebude probíhat rozvoz krmiva. Poslední dodání krmiva v tomto roce bude probíhat v Brně a okolí: 18. 12. 2023 a po ČR mimo Brno: 19. – 20. 12. 2023. Následující rozvozy budou kvůli svátkům probíhat v Brně a okolí: úterý 2. 1. 2024 a po ČR mimo Brno: 3. – 4. 12. 2024. Děkujeme z pochopení a přejeme Vám příjemné svátky.

VAŠE DOTAZY

Nejčastější dotazy ohledně vařené stravy pro kočky jsme pro Vás shrnuli na  následující stránce. Vaše další dotazy nebo připomínky nám můžete posílat také na email: info@hafu-papu.cz, zodpovíme Vám je co nejdříve.

 

PROČ krmit kočku vařenou stravou HAFU PAPU pro kočky?

Prostudovali jste etikety běžných a ne právě levných kočičích kapsiček? Pak jistě chcete dát svému parťákovi opravdové maso v kvalitě a kvantitě, kterou Vaše kočka potřebuje. Naše kapsičky pro kočky obsahují 75 % vařeného masa a nejsou ošetřeny běžnou kozervací (130°C), proto si uchovávají své nutriční látky v nesrovnatelně větší míře než konzervy a kapsičky jiných výrobců. Nejlepší odpověď Vám však dá Váš kočičí kamarád, pokud naše krmivo vyzkoušíte.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro kočky i koťatům?

Ano, pro koťata, která již mohou přijímat pevnou stravu (3. – 5. týden) je naše krmivo pro kočky vhodné.

 

PROČ přílohy?

Přílohy jsou pro kočku výborné z několika důvodů: nasáknou vývar z masa, který je velice hodnotný na minerální látky, doplní energii a zasytí na delší dobu. Dobře povařená příloha v rozumném množství je pro kočku snadno stravitelná.

 

Můžu dát HAFU PAPU pro psy kočce a naopak kočičí psovi?

Ano, můžete. Kočičí HAFU PAPU menu obsahuje ještě více masa. Při dlouhodobém podávání je však vhodnější krmit krmivem určeným pro psa / kočku. Pokud však má např. kočka naordinovaný snížený obsah bílkovin (ledvinné problémy), je možné krmit psím HAFU PAPU i dlouhodobě. Poraďte se se svým veterinářem nebo nás kontaktujte pro více informací.