Novinka

HP CAT KRŮTÍ A KUŘECÍ

980 Kč 870 Kč od 870 Kč
Varianta:

Kompletní vařené krmivo pro kočky s vysokým obsahem masa (75%). Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin potravinářské kvality.

Krůtí a kuřecí maso 75%, zelenina, ovesné vločky, vejce* 5%, lososový olej, pivovarské kvasnice, kelpa, vápník.

* vejce nosnic z volného chovu

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK

memo cats

KRŮTÍ MASO je lehce stravitelné, má nízký obsah tuku a cholesterolu. KUŘECÍ MASO má nižší energetickou hodnotu, je ideálním a výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminů i minerálů. Je oblíbené pro své dietetické vlastnosti. VEJCE jsou chutným zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. ZELENINA je zdrojem vlákniny, vitaminů a podporuje trávení. OVESNÉ VLOČKY jsou vysoce energetické. Jsou vynikajícím zdrojem vitaminů, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. VÁPNÍK podporuje zdraví kostí a zubů.  KELPA, PIVOVARSKÉ KVASNICE a LOSOSOVÝ OLEJ podporují funkci štítné žlázy, mají blahodárný vliv na imunitu, zdravou kůži, drápky a srst.

Krmivo uchovávejte v temnu při teplotě do + 5°C. Trvanlivost krmiva je 14 dní. Po otevření spotřebujte do 24 hod. Krmivo lze zamrazit, minimální trvanlivost krmiva při -18°C je 6 měsíců. Vakuově balené. Před podáním je vhodné krmivo ohřát na pokojovou teplotu.

Analytické složky:  protein 18,5%, tuky 13%, vlhkost 63%, vláknina 2%, popel 1,4%, výživná hodnota: 207 cal / 100 g

DDD 2023

DOPORUČUJEME:

  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlnné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.
  • Denní doporučená dávka krmiva se odvíjí od hmotnosti Vaší kočky, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že kočka denně potřebuje cca 30 g vařené stravy na 1 kg hmotnosti. Kočka by vždy měla mít přístup k čisté vodě.

* Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro tříkilovou kočičku Vám tak například stačí na den jen jedna 100g kapsička HAFU PAPU!