Novinka

HP CAT LOW IODINE

980 Kč 870 Kč od 870 Kč
Varianta:

Dietní vařené krmivo pro kočky s velmi nízkým obsahem jódu (0,008 mg / 100g krmiva) pro normalizaci produkce hormonů štítné žlázy. Při terapii nesmí být zkrmováno žádné jiné krmivo (pokud se také nejedná o krmivo s velmi nízkým obsahem jódu), jinak nemá terapie žádný účinek. Terapii konzultujte se svým veterinárním lékařem. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin potravinářské kvality.

Vepřové a kuřecí maso, ovesné vločky, zelenina, vápník.

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK

VEPŘOVÉ MASO má vyšší podíl tuku a tedy vyšší kalorickou hodnotu. Je výborným zdrojem bílkovin, vitaminů řady B, zinku, železa a draslíku. KUŘECÍ MASO je ideálním a výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminů i minerálů. Je oblíbené pro své dietetické vlastnosti. ZELENINA je zdrojem vlákniny, vitaminů a podporuje trávení. OVESNÉ VLOČKY jsou vysoce energetické. Jsou vynikajícím zdrojem vitaminů, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. VÁPNÍK podporuje zdraví kostí a zubů.

Krmivo uchovávejte v temnu při teplotě do + 5°C. Trvanlivost krmiva je 14 dní. Po otevření spotřebujte do 24 hod. Krmivo lze zamrazit, minimální trvanlivost krmiva při -18°C je 6 měsíců. Vakuově balené. Před podáním je vhodné krmivo ohřát na pokojovou teplotu.

Analytické složky:  protein 19,3%, tuky 11%, vlhkost 58%, vláknina 0,7%, popel 1%, výživová hodnota: 189 cal / 100 g.

DDD 2023

DOPORUČUJEME:

  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlnné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.
  • Denní doporučená dávka krmiva se odvíjí od hmotnosti Vaší kočky, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že kočka denně potřebuje cca 30 g vařené stravy na 1 kg hmotnosti. Kočka by vždy měla mít přístup k čisté vodě.

* Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro tříkilovou kočičku Vám tak například stačí na den jen jedna 100g kapsička HAFU PAPU!