Novinka

HP CAT PANCREA

890 Kč

Kompletní vařené krmivo pro kočky pro podporu trávení a funkce slinivky břišní. Nízký obsah tuku, lehce stravitelná vláknina a léčivá bylina ostropestřec mariánský zklidňují podráždění slinivky břišní. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin potravinářské kvality.

Krůtí a kuřecí maso, ovesné vločky, zelenina, ostropestřec mariánský, pivovarské kvasnice, vápník.

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK

KRŮTÍ MASO je lehce stravitelné, má nízký obsah tuku a cholesterolu. KUŘECÍ MASO je ideálním a výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminů i minerálů. Je oblíbené pro své dietetické vlastnosti. ZELENINA je zdrojem vlákniny, vitaminů a podporuje trávení. OVESNÉ VLOČKY jsou vysoce energetické. Jsou vynikajícím zdrojem vitaminů, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. VÁPNÍK podporuje zdraví kostí a zubů.  PIVOVARSKÉ KVASNICE mají blahodárný vliv na imunitu, zdravou kůži, drápky a srst. OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ podporuje funkci slinivky břišní a pročišťuje celý trávící systém.

Upozornění: v případě chronického selhávání činnosti slinivky břišní lze také podávat např. přípravek AmylaDol, který obsahuje spektrum trávicích enzymů, které pomáhají upravit nedokonalé trávení a jsou účinné při poruchách slinivky břišní: https://www.lekarnapromazlicky.cz/amyladol-mini-travici-enzymy-pro-kocky-a-male-psy/

Krmivo uchovávejte v temnu při teplotě do + 5°C. Trvanlivost krmiva je 14 dní. Po otevření spotřebujte do 24 hod. Krmivo lze zamrazit, minimální trvanlivost krmiva při -18°C je 6 měsíců. Vakuově balené. Před podáním je vhodné krmivo ohřát na pokojovou teplotu.

Analytické složky:  protein 21,3%, tuky 2,76%, vlhkost 65%, vláknina 6,4%, popel 1,2%, výživová hodnota: 149 kcal / 100 g.

DDD cats 2024

DOPORUČUJEME:

  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlnné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.
  • Denní doporučená dávka krmiva se odvíjí od hmotnosti Vaší kočky, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že kočka denně potřebuje cca 50 g vařené stravy na 1 kg hmotnosti. Kočka by vždy měla mít přístup k čisté vodě.

* Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro čtyřkilovou kočičku Vám tak například stačí na den jen jedna 200g kapsička HAFU PAPU!