***PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2024*** Vážení zákazníci, přes prázdniny (od 1. 7. 2024 do 31. 8. 2024) doručujeme objednané krmení každý druhý týden v měsíci. Rozvozové dny pro Brno: pondělí 8. 7., 22. 7., 5. 8., 19. 8., 2. 9. a dále pak opět každý týden, rozvozové dny pro Prahu a ČR mimo Brno: úterý – středa 9. - 10. 7., 23. – 24. 7., 6. – 7. 8., 20. – 21. 8. a 3. - 4. 9. a dále pak opět každý týden. Připomínáme, že minimální trvanlivost našich krmiv je 14 dní a krmivo lze také zamrazit. Přejeme Vám příjemné léto! – HAFU PAPU-
Novinka

HP CAT RENAL

890 Kč

Kompletní vařené krmivo pro kočky se sníženým obsahem bílkovin a nízkým zastoupením fosforu. Bílkoviny nejvyšší jakosti (maso, vejce) a fosfor dle nutriční charakteristiky krmiv na podporu ledvinové funkce. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin potravinářské kvality.

Kuřecí a vepřové maso, rýže, zelenina, vejce*, lososový olej, pivovarské kvasnice, vápník.

* vejce nosnic z volného chovu

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE 7 KAPSIČEK

KUŘECÍ MASO je ideálním a výborným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitaminů i minerálů. Je oblíbené pro své dietetické vlastnosti. VEPŘOVÉ MASO má vyšší podíl tuku a tedy vyšší kalorickou hodnotu. Je výborným zdrojem bílkovin, vitaminů řady B, zinku, železa a draslíku. VEJCE jsou chutným zdrojem vysoce kvalitních bílkovin. ZELENINA je zdrojem vlákniny, vitaminů a podporuje trávení. RÝŽE je velmi lehce stravitelná a zklidňuje trávící trakt. VÁPNÍK podporuje zdraví kostí a zubů.  PIVOVARSKÉ KVASNICE a LOSOSOVÝ OLEJ podporují funkci štítné žlázy, mají blahodárný vliv na imunitu, zdravou kůži, drápky a srst.

Krmivo uchovávejte v temnu při teplotě do + 5°C. Trvanlivost krmiva je 14 dní. Po otevření spotřebujte do 24 hod. Krmivo lze zamrazit, minimální trvanlivost krmiva při -18°C je 6 měsíců. Vakuově balené. Před podáním je vhodné krmivo ohřát na pokojovou teplotu.

Analytické složky:  protein 13,3%, tuky 8,3%, vlhkost 60%, vláknina 0,7%, popel 1%, fosfor 0,13 %, draslík 0,23 %, sodík 0,06 %, vápník 0,22 %, výživová hodnota: 157 cal / 100 g.

DDD cats 2024

DOPORUČUJEME:

  • Krmivo lze ohřát zalitím trochou horké vody z konvice nebo krátce ohřát v mikrovlnné troubě. Po důkladném promíchání lze ihned podávat.
  • Při onemocnění ledvin je vhodné krmit vícekrát (cca 3 - 5x) denně.
  • Denní doporučená dávka krmiva se odvíjí od hmotnosti Vaší kočky, denní aktivity, věku a kondice. V průměru lze říci, že kočka denně potřebuje cca 50 g vařené stravy na 1 kg hmotnosti. Kočka by vždy měla mít přístup k čisté vodě.

* Víte, že konzervy a kapsičky jiných výrobců mají většinou poloviční energetickou hodnotu krmiva, než má naše HAFU PAPU? Naše krmivo není nijak nastavováno a používáme pouze kvalitní a předem nezpracované suroviny. Pro čtyřkilovou kočičku Vám tak například stačí na den jen jedna 200g kapsička HAFU PAPU!